Ubytování ve srubových chatách na Lipně

Popis, informace a galerie

Rekreační chaty jsou vzdálené 300 m od Lipenského jezera. Nachází se mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou v lokalitě Jenišov. Chaty jsou 4 - 5 lůžkové, s plně vybavenou kuchyňskou linkou a vlastím sociálním zařízením (sprcha, záchod a umyvadlo). Každá z osmi chat má kamna na tuhá paliva. Dispoziční řešení: veranda, kuchyňka, obytná místnost, koupelna a ložnice - 3 lůžka v ložnici (jedna palanda) a 2 lůžka v obytné místnosti.

Parkování automobilů je možné u každé chaty.

Areál je velice klidný, vhodný například pro dětské hry. Chaty jsou od sebe dostatečně vzdáleny a je tedy zajištěno dostatečné soukromí. Podívejte se do naší galerie na fotky našeho ubytování v chatách. Nedaleko je možnost využít tenisové kurty, minigolf a půjčovny loděk. Vzhledem k poloze, jsou zde velice příznivé podmínky k podnikání cyklistických výletů, pěší turistiky, rybolovu a houbaření.

Ceník

1 chata, 1 týden: 7200 Kč (duben - říjen)

Pronajměte si svou srubovou chatu pro vaší dovolenou na Lipně.

Informace k pobytu:

Ubytování je možné dle domluvy, převážně však v sobotu od 15:00 hod. Ukončení pobytu je v sobotu do 10:00 hod.

Při nástupu obdržíte lůžkoviny a klíče od chaty. V den ukončení pobytu jsou účastníci povinni uklidit chatu i její okolí, vrátit lůžkoviny a předat chatu uklizenou a v pořádku. Z tohoto důvodu se při nástupu vybírá kauce ve výši 1000,- Kč. Z této částky se před odchodem odečte poplatek za poškozené či rozbité zařízení, nebo náklady za neumyté nádobí a úklid v chatě a jejím okolí. V případě, že bude chata předána v pořádku, bude celá kauce vrácena.

Úhrada za spotřebovanou el. energii na chatě se platí dle odečtu elektroměru.

Při nástupu na chatu je třeba s ubytovatelem převzít chatu a její výbavu. Případné závady a připomínky projednat s ubytovatelem.

Psi i jíní domácí mazlíčci jsou povoleni.

Děkuji Vám za dodržování výše uvedeného a přeji krásný pobyt a dny plné sluníčka.

Chcete se dozvědět více o okolí? Přečtěte si tipy pro vaší dovolenou.

Přejete si pronajmout chatu?

Kontaktujte nás a rezervujte si své ubytování

Galerie